O nas

Droga do sukcesu.postępu.rozwoju.

Witamy na stronie internetowej firmy ELEVAX®️. Za jej pośrednictwem pragniemy dostarczyć Państwu informacji na temat światowej klasy produktu jakim jest dyspersyjny klej ELEVAX V-3 a także przedstawić wszelkie istotne informacje dotyczące jego wykorzystywania i stosowania.


Kim jesteśmy

Działalność rozpoczęliśmy w roku 1991 roku., Od lipca 1998 roku przekształciliśmy spółkę cywilną w spółkę
z ograniczoną odpowiedzialnością, która funkcjonuje do dzisiaj.

Od początku naszych działań podjęliśmy współpracę z międzynarodowym koncernem chemicznym BASF, który stał się naszym podstawowym dostawcą surowców i z którym cały czas współpracujemy w zakresie utrzymania wysokiej jakości naszych wyrobów. W najbliższym czasie zamierzamy rozszerzyć naszą ofertę i wprowadzić na rynek kolejne bezkonkurencyjne jakościowo produkty chemii budowlanej.

Rozpoczynając nasze działania musieliśmy zdecydować czy podejmiemy masową produkcję klejów proszkowych, które w tym czasie pojawiać się zaczęły na polskim rynku, czy zajmiemy się produkcją i wprowadzaniem na rynek nowoczesnych wyrobów, charakteryzujących się prostotą użycia, estetyką przechowywania, a przede wszystkim całkowicie bezpiecznych dla zdrowia bo opartych na najnowszej generacji żywicach akrylowych. Wybraliśmy to drugie rozwiązanie, które choć nie najłatwiejsze, już dzisiaj przynosi pozytywne efekty. Rynek poznał nasz wyrób oraz jego bezsprzeczne zalety i stosuje go skutecznie do wielu zastosowań zarówno przez użytkowników indywidualnych jak również przez duże firmy budowlane. Nasz klej docenili odbiorcy w Polsce i za granicą.


Nasza historia